Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Скляні чайники заварники

Фільтр
Вид продукції
Вид посуду
Матеріал
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

 

 

Скляний чайник заварник – доволі частий атрибут домашнього чаювання. Посуд, зроблений саме з цього матеріалу, є найпопулярнішим серед поціновувачів різних сортів чаю. Головна його перевага полягає в тому, що при заварюванні ви можете спостерігати за естетичним процесом того, як поступово розкривається чайне листя. Такий чайник ідеально підходить для заварювання будь-якого сорту чаю – чорного, зеленого, жовтого, квіткового або пуеру.


Види та особливості скляних чайників заварників


Скло – універсальний екологічний матеріал, який добре підходить для виготовлення чайних сервізів. Завдяки своєму складу скло не вступає в хімічну реакцію з водою або чайними сумішами, а отже, заварювання саме в такому чайнику не впливає на смакові властивості напою. Цей матеріал не вбирає в себе сторонні запахи та не потребує вибагливого догляду – скляний заварник для чаю можна легко помити навіть у посудомийці та абсолютно будь-яким миючим засобом. Також такий посуд може стати прикрасою для кухонь з різноманітним стилем інтер’єру.
Існують такі конструкції скляного чайника для заварки чаю:


1.    Класичний варіант – має шароподібну форму корпусу, саме завдяки їй чайне листя при заварюванні повністю віддає свій смак та аромат. Такий різновид заварника має довгий вигнутий носик, котрий запобігає потраплянню до корпусу холодного повітря та утримує всередині відповідну температуру.
2.    Чайник з підігрівом – варіант, який ідеально підходить для проведення чайних церемоній. Конструкція складається з корпусу заварника та підставки зі свічкою, котра забезпечує постійний підігрів рідини. Такий різновид посуду довго утримує належну температуру напою.
3.    Заварник з френч-пресом – різновид з багатьом відомою технологією, яка дозволяє в процесі заварювання відділити рідину від чайного листя.
4.    Чайник з ситечком – удосконалений варіант звичайного заварника. Ситечко може бути різної модифікації та кріпитися біля кришки або носика.
5.    Гунфу заварник – посуд, який дозволяє готувати напій за давньою китайською технологією, а саме методом протоки.


Важливо підібрати правильний об’єм прозорого заварювального чайника. Обираючи такий посуд для домашнього використання, потрібно враховувати кількість членів сім’ї. Так, наприклад, підходящим об’ємом заварника для сім’ї з трьох чоловік буде ємність більше 1 літра.


Різновиди та властивості скла


Обираючи скляний прозорий заварник, слід також звернути увагу на типи скла, з якого виготовляється такий посуд. Вони бувають наступними:
•    жароміцне – боросилікатне скло, яке призначене для прямого контакту з печами та духовками;
•    термостійке – скло, яке не можна підігрівати на печах;
•    вогнетривке – скло, котре можна гріти навіть на відкритому вогнищі (але при цьому не бажано заливати у холодний чайник окріп, адже таке скло може тріснути);
•    кварцове – найдорожче і найміцніше скло.


Найкращим варіантом такого посуду є саме заварювальні чайники з боросилікатного скла, яке є стійким до високих температур. Адже, наприклад, при заварюванні зеленого чи жовтого чаю певна температура води не є обов’язковою вимогою. Проте, якщо ви збираєтеся заварювати чорний чай чи улун, температура має бути високою. Чайник зі звичайного скла у такому випадку може просто тріснути або лопнути – тому для чаювання краще обирати саме чайні набори з високим вмістом боросилікату.

 

 

Цікаві факти

 

  • Скляна поверхня гладка і легко чиститься. Це запобігає розмноженню бактерій та бруду стінках. Тому така продукція є найздоровішою і найбезпечнішою для людей.
  • Мандарини, наповненні чайним листям, ідеально заварюються в скляному чайному наборі. Завдяки великому простору всередині ємкості чайне листя та шкірка цитрусових може повністю просочитись гарячою водою. Його аромат і поживні речовини розчиняються швидше й повніше. 
  • Термостійкий матеріал можна нагріти за допомогою свічки. Чайник ставиться на підставку, а під дном розміщається маленька свічка, що горить. Такий елемент перетворює чаювання на справжню, романтичну чайну церемонію. Постійно тримайте чайник із чаєм у гарячому вигляді, при цьому напій не закипатиме. Чай не охолоне, і можна довго насолоджуватися його ароматом та смаком, ведучи неспішні бесіди.

 

Способи заварювання

 

Відміряйте потрібну кількість чаю і помістіть в заварник, якщо модель обладнана заварювальною колбою - то в неї. Візьміть електрочайник і нагрійте необхідну кількість води до температури, що підходить для вибраного гарячого напою. Для чорного та трав'яного чаю потрібна вода, близька до киплячої, – близько 95 градусів за Цельсієм; для зеленого та білого – 60–80 °C. В Тіподі вода заливається в заварювальний резервуар, де замочується заварка протягом 20-30 секунд, топім натискається кнопка на кришці і заварений напій зливається в загальну велику ємність, а в верхню знову заливається інша порція води. Якщо в чайнику немає заварювальної колби, то вода заливається просто в заварник. Час настоювання може становити 3-5 хвилин.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність. Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу, безпечної та оптимальної роботи сайту. Детальніше на сторінці Політика конфіденційності.

,