Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Гречаний чай Ку Цяо

Фільтр
Сорт чаю
Добавки
Розмір
Фасовка
Упаковка
Властивості
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Особливості технології виготовлення
Склад мікроелементів
Користь Ку Цяо для організму людини
Цікаві факти
Техніка заварювання гречаного чаю

 

 


Якщо про гречану крупу знають всі, то про гречаний чай чули скоріш поцінювачі цього чудового напою. Що ж він собою представляє? Гречаний чай Ку Цяо – продукт, який отримують з зерен гречки. Цікаво, що його виготовляють з різних сортів гречки: зі звичайної та чорної. Саме “чорний” сорт гречаного чаю набагато кращий за свого звичайного “товариша”. 


Чайний напій з чорної гречки в свою чергу можна розділити на:
•    цілісну гречану крупу;
•    висівки;
•    зародки та цілі рослини.


Найбільші корисні властивості мають висівки та зародки. В них міститься більша кількість рутину та селену (висівки) та харчові волокна і амінокислоти (зародки). Він має досить м’який смак та легкий горілий аромат, не містить кофеїну. Завдяки цьому вживання чаю не зашкодить роботі кишкового тракту, не спричинить безсоння чи інших проблем зі здоров’ям.  Пити його треба легко та не перебільшувати добову норму. Це – природне джерело життя, що надає прилив сил і ясність розуму.

 

Особливості технології виготовлення


Виробництво Ку Цяо починається зі збору молодих зерен гречихи татарського виду, який відбувається вручну на високогірних плантаціях Китаю. Спершу продукт просіюють та обсмажують на спеціальній пательні. Зерна перетворюються в гранули, після чого починається повторне пресування. Після цих етапів отримуємо готову продукцію китайської культури.


Щоб вибрати натуральний, якісний та оригінальний Ку Цяо, слід орієнтуватись на такі харчові характеристики:
•    аромат – легкий, невимушений, превалюють солодкі ноти;
•    смак – солодкуватий, нагадує запашну випічку, солодкі спеції, горіхи;
•    колір напою – від сонячно-жовтого до світло-бронзового.
Так, ви зможете легко відрізнити справжній гречаний чай від підробки.

 

Склад мікроелементів:


- Рутин (природний флавоноїдний глікозид, вітамін Р)
- Харчові волокна
- Флавоноїди
- Кверцетин
- Вітаміни
- Мінерали (заліз, цинк, марганець, калій, магній, селен)
- Антиоксиданти
- 18 видів амінокислот
- 9 видів жирних кислот

 

 

Користь Ку Цяо для організму людини

 

Китайський чай із зерен гречихи дуже корисний. У складі Ку Цяо безліч поживних мікроелементів, які допомагають:
•    покращити стан судин, зменшити симптоми варикозу та атеросклерозу;
•    усунути набряки та важкість у м'язах;
•    при підвищеному тиску;
•    знизити рівень цукру;
•    зменшити показники холестерину у кровоносній системі;
•    зміцнити імунітет.


Також цей чай впливає на високу розумову активність, має протиракову дію та дає змогу протистояти захворюванню. Гречаний чай Ку Цяо – знахідка для тих, хто стежить за своє фігурою та мріє про струнке тіло. Напій допомагає досягти бажаних розмірів та прискорює метаболізм людини. Цей продукт демонструє чудодійні властивості за умови регулярного вживання. Вже за місяць можна спостерігати позитивні результати.

 

 

 

Цікаві факти

 

  • Гречаний чай відрізняється від традиційних продуків, таких як зелений і чорний чай, тим, що він готується не з листя, зібраного з чайного дерева, а з смаженого насіння гречаної тартарської крупи.
  • 80% насіння рослин в полі збирають вчасно в дозрілому стані. Після збирання його складають у полі на 2-3 дні для обмолоту та просушування. Насіння зберігають з вологістю менше 13%.
  • Процес випікання згаданої тартарської гречки такий: тартарську крупу промивають 3-5 разів водою, потім замочують у воді на 0,5-2 години, а потім запікають. Температура випікання 100-250 ℃.

 

 

Техніка заварювання гречаного чаю 


Ку Цяо легко та просто заварювати, аніж інші види китайського продукту. На 150-200 мл окропу слід взяти 1 чайну ложку сухого Ку Цяо. Температура води має бути приблизно 95 ℃. Таким чином, смак напою буде більш насиченим. Приготування напою в чайнику заварнику триває не більше 5 хвилин.


Зерна можна заварювати не більше трьох разів на день. Залишати після заварки зерна потрібно в темному місці або накрити посудом. Деякі представники китайської культури вживають у їжу зерна гречаного чаю після заварки. Їх треба їсти, ретельно пережовуючи. До речі, Ку Цяо можна готувати протокою. Не поспішаючи, перемішуючи та насолоджуючись розкриттям аромату та смаку напою. Комусь він може нагадати вівсяне печиво, попкорн або інші смаколики. Смак дуже ніжний, трохи солодкуватий. Також його можна вживати вагітним: він полегшує протікання токсикозу. Однак перед вживанням слід звернутися до лікаря.

 

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність. Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу, безпечної та оптимальної роботи сайту. Детальніше на сторінці Політика конфіденційності.

,