Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Білий чай Бай Му Дань (Білий піон)

Фільтр
Сорт чаю
Форма
Добавки
Розмір
Фасовка
Властивості
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Особливості вирощування та виробництва
Класифікація
Цікаві факти
Корисні властивості білого китайського чаю
Правила заварювання та пиття

 

Бай Му Дань (Біла Півонія) – це збалансований елітний китайський білий чай. З нього готують чайний настій з приємним солодкуватим смаком із нотами квітів і трав і солодким післясмаком. Він добре тамує спрагу та м'яко тонізує, вранці наповнює енергією, а після робочого дня дозволяє розслабитися та заспокоїтися.


Це слабо ферментований чай (5-7 %), який з часом стає лише корисніше та смачніше. Сьогодні його вирощують у регіонах Юнньнань, Анхой та на о. Тайвань. У Китаї чайні майстри та гурмани вважають кращим Бай Му Дань той, що зібраний з гори Гуа Шань буддійськими ченцями Храму Білих Хмар.

 


Особливості вирощування та виробництва


Чайні дерева ростуть серед гір і тропічного лісу з теплим вологим кліматом, на вулканічній землі, що багата мінералами. Для кращого смаку листя та бруньки збирають ранньою весною у суху погоду після перших нічних заморозків. Такий чай м'який, витончений і збалансований. Виробництво еталонного чаю вимагає витонченості та майстерності, щоб надати напою нектарний смак, неперевершений аромат і при цьому зберегти корисні властивості. Зібраний чайний лист сушать на відкритому сонці, а потім у затінку протягом трьох днів, без додаткової термічної обробки.

 


Класифікація


Бай Му Дань класифікують за часом збору листя і по пропорції лист: брунька. Цин Сян чай першого весняного збору (брунька: лист – 1 до 2) і Нун Сян – чай пізнього збору з мінімальною кількістю білих бруньок і великими темно-зеленими листями. 


Сьогодні поціновувачі чаю бажають придбати витриману Білу Півонію 5-7-річного зберігання, оскільки вона має медовий смак, фруктовий аромат і мигдальний присмак.

 

 

Цікаві факти

 

•    білий чай посідає перше місце серед усіх відомих чаїв за вмістом корисних мінералів і вітамінів, оскільки його листя не піддається термічній обробці;
•    на планеті є понад 3 тисячі різновидів чаю;
•    чай містить більше кофеїну ніж кава;
•    китайці п'ють цей напій без цукру та будь-яких домішок, що можуть змінити його первинний смак;
•    найдорожчим китайським чаєм є сорт Та Хун Пао;
•    є інформація, що чай спершу жували. А заварювати почали після того, як одного разу лікар-травник випадково впустив кілька листочків в окріп. Спробувавши його, він відмітив приємний смак і бадьорливі властивості напою. 
 



Корисні властивості білого китайського чаю


При щоденному вживанні напій має значний збалансований вплив на імунну та нервову системи організму. Він також:
•    добре тамує спрагу;
•    знімає жар;
•    усуває блоки у тілі;
•    врівноважує емоції, покращує емоційний стан;
•    заспокоює та тонізує.


Білу Півонію корисно пити для загального очищення й омолодження організму.  Чим старший цей чай, тим корисніший він для здоров'я. 

 


Правила заварювання та пиття


Заварювати цілющий напій потрібно у товстостінному посуді з кераміки або ісинської глини. Можна взяти і скляний чайник. На 100 мл води беруть 5-7 г чаю. Щоб настій правильно заварився, заливати його потрібно не окропом, а дуже гарячою водою. Так краще розкриється вся природна сила чайного листа, він буде корисним для здоров'я.


Спершу заливають воду в чайник і через 15-30 секунд зливають. Це перший пролив, який потрібен, щоб обмити та пом'якшити чайне листя. Після цього заливають нову порцію води та готовий настій вже розливають по чашках. Заварювати китайський чай можна також в ізопоті. Це швидко та правильно.


Смак Білої Півонії розкривається повільно, м'яко та ніжно, тому заварювати його можна кілька разів. Приємного чаювання!

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність. Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу, безпечної та оптимальної роботи сайту. Детальніше на сторінці Політика конфіденційності.

,